30 korrik 2009

Diego dëshiron ligën e kampionëve

Mesfushori i Juventusit Diego e ka cilësuar ligën e kampionëve si objektivin kryesor të skuadrës së tij për sezonin e ardhshëm. " Synimi ynë është që të fitojmë, liga e kampionëve është synimi ynë dhe ne jemi duke punuar shumë që të arrijmë këtë sukses" deklaroi Diego, i cili në ndeshjen e tijë të parë me Juventusin shënoi gol në Peace Cup