30 korrik 2009

Benzema optimist për të ardhmen

Sulmuesi i Real Madridit Karim Benzema ka folur rreth sezonit të tij të parë me skuadrën mbretërore. " Që kur isha i vogël e kam bartur fanellën e Realit. Tani që jam pjesë e këtij klubi është një realitet tjetër. Dua të jem në formë të mirë për sezonin e ardhshëm dhe ta ndihmojë Realin të fitojë trofe. Do të bashkpunojmë të gjithë për suksese" deklaroi Karim Benzema