31 korrik 2009

Del Piero dhe Diego do ta mposhtin Realin

Presidenti i Juventusit Cobolli Gigli deklaroi se skuadra e tij në ndeshjen e sotme do të hyjë në formë të lartë. " Unë vëmendjen e kam tek Del Piero dhe tek Diego, pres shumë nga këta dy futbollistë në këtë ndeshje. Edhe trajneri Ferrara është i sugurtë për fitore dhe do të arrijmë qëllimin tonë" deklaroi Cobolli Gigli për La Gazetta dello Sport