30 qershor 2009

Mund të rikthehen Llumnica e Berisha

Një tjetër lajm i rëndësishëm te FC Prishtina! Mesfushori ofanziv Isuf Llumnica dhe qendërmbrojtësi Visar Berisha ka mundësi ta veshin fanellën bardhekaltër sezonin e ardhshëm. “Ata janë në bisedime me Winterthur, por nëse nuk arrijnë marrëveshje për vazhdimin e huazimit, atëherë do të kthehen te ne. Sigurisht ne kemi dëshirë që ata të luajnë jashtë, por janë të mirëseardhur edhe te ne”, tha në fund nënkryetari Muçiqi.