30 qershor 2009

Juve pas Chamakh

Juventusi edhe nje here ne nje piste te re , behet fjale per sulmuesin e Bordos francezo - marokenin 25 vjecar Maruane Chamakh . Presidenti i Bordos Triaud ka thene per La Gazzetta Dello Sport se nese ka oferta per Chamakh ato do ti vleresojne dhe se 25 vjecari eshte nje lojtar klasi qe ka shenuar 12 gola ne kampionatin e fundit te Ligue 1 dhe se posedon force dhe teknike .