29 maj 2009

Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ia ka uruar Barcelonës tre trofetë këtë sezon, duke paralajmëruar rikthimin e Mbretërve në sezonin e ardhshëm.
“Duhet ta uroj Barcelonën sepse ka qenë skuadër më e mirë dhe i ka merituar të tre titujt”. “Po ashtu, duhet t’i paralajmëroj Blaugranët se sezonin e ardhshëm Real Madridi do të forcohet shumë dhe do të mundohet t’i mposhtë (në garën për të fituar trofe)”, është cituar portieri spanjoll nga “Marca”.