31 maj 2009

Kaka: Nga anceloti kam mësuar shumë

Futbollisti i Milanos Kaka pas ndeshjes me Fiorentinën dhe pas deklarimit të Ancelotit se do të largohem nga Milani ai deklaroi'' Ai ishte i mrekullueshëm, gjatë 6 viteve kam mësuar shumë. Ai më ka bërë futbollist botërorë. Këto dy javë ishin jashtëzakonishtë të vështira pasi që edhe Maldini u përshëndet nga futbolli'' u shprehë Kaka