31 maj 2009

Beckham dëshiron Milanin

Mesfushori i LA Galaxy David Beckham shpreson se do të rikthehet tek skuadra e Milanit në sezonin e ardhshëm. Ai i ka thënë "La Times" se deri më tani ka kaluar shumë mirë me Milanin dhe kërkon me ngulm rikthimin në San Siro. Milani pritet t'i ofrojë La Galazx 10 milion dollarë për yllin Beckham.