30 maj 2009

Mourinho: Jam dashuruar me Interin

Jose Mourinho, i cili së fundmi e ka vazhduar kontratën me Interin deri në vitin 2012, është treguar shumë falënderues ndaj klubit të tij në konferencën e sotme, për shtyp para ndeshjes kundër Atalantës, e cila do të zhvillohet të dielën.
“Falënderoj klubin për besimin që ma kanë dhënë, mirëpo mënyra ime e falënderimit do tregohet më së miri në fushë”. “Jam i lumtur që do të qëndroj tek Interi dhe jam i sigurt se do të arrijmë suksese më të mëdha”. “Unë jam i dashuruar me këtë skuadër. Duke iu falënderuar sinqeritetit të lojtarëve dhe dashurisë së secilit që punon në këtë skuadër, unë kam krijuar një pasion të vërtetë për këtë fanellë”, ka thënë portugezi.