31 maj 2009

Malouda dhe Kalou afër largimit

Dyshja e skuadrës së Chelseas Florent Malouda (29) dhe Salomon Kalou (24) sipas të gjitha gjasave do të largohen nga skuadra e Chelseas këtë verë. Ndërkohë Roman Abramovich shumë shpejt do të marë një vendim lidhur me trajnerin e ri të ekipit.