31 maj 2009

Eto dhe Henry objektivat kryesorë te Mancester Cityt

Dyshja sulmuese e Barcelonës Thierry Henry dhe Samuel Eto janë dy objektivat kryesorë të Manchester Cityt gjatë këtij afati për t'i transferuar në sezonin e ardhshëm. Trajneri Marko Hughes në konton e tij ka 250 milion funta për transferime.