31 maj 2009

Obejktivat kryesorë të Perezit

Kandidati për president të Real Madridit Florentino Perez, sipas "AS" ka në plan të transferojë këta futbollistë: Xabi Alonso (Liverpool), David Silva dhe David Villa (Valencia), Cristiano Ronaldo (Manchester United) , Kaka (AC Milan), Ribery (Bayern Munich) dhe Karim Benzema (O.L). Kurse si trajnerë:Manuel Pellegrini (Villarreal), Arsene Wenger (Arsenal) dhe Laurent Blanc (Bordeaux)