31 maj 2009

Arsenali kërkon Gentner

Skuadra e Arsenalit është duke shikuar mundësinë e transferimit të mesfushorit të skuadrës së Wolfsburgut dhe të kombëtares së Gjermanisë Christian Gentner. 23 vjeçari e ndihmoi shumë skuadrën e Wolfsburgut të shpallet kampion.