31 maj 2009

Giovinco: Ranieri nuk më ka dashur kurrë

Mesfushori i Juventusit Sebastian Giovinco beson se aktivizimi i pakët i tij për Juventusin këtë sezon ishte shkak se ish trajneri Claudio Ranieri kurrë nuk e kishte dëshiruar atë. " Për fat të keç unë kurrë nuk kam qenë i preferuari i Ranierit, dhe tani pres ditë më të mira" deklaroi Giovinco.