21 dhjetor 2010

Tre lojtarët e Sampdories te transferohen ne janar ne Juventus?

Sipas lajmeve te fundit, tre lojtarët e Sampdorias, Pazzini, Ziegler dhe Poli ne janar mund te përfundojnë ne Juventus, sipas fjaleve te disa drejtuesve te Sampdories.
Deklarata "Pazzini ne Juventus" e dhenë nga drejtori sportiv i Sienes, nuk është rrefuzuar nga Garone e as nga Gasperinni.
Sipas thashethemeve Juventus dhe Sampdoria kanë një marveshje për mbrojtesin anësorë Ziegler.
Ndersa, nese ndodh largimi i Sissokos ne janar, qe pritet te ndodh, Juventus po mendon ta marr mesfushorin Poli, i cidhi është njëri nga mesfushorët më të talentuar tani për tani ne Europë.
Tani na mbetet vetem te presim deri ne janar, dhe ta shohim a janë kto lajme te vërteta...