04 dhjetor 2010

Të ftuarit e Del Nerit për ndeshjen kundër Catanias

Pas stërvitjeve të sotme, Gigi Del Neri ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Catanias.
Marchisio është i suspenduar, rikthehet Legrottaglie, të lënduar janë: Buffon, Rinaudo, De Ceglie, Grygera, Martinez dhe Amauri.
Gjithsej janë ftuar njëzet lojtarë.

Ja lista e plotë:
2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
6 Grosso
7 Salihamidzic
9 Iaquinta
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
18 Quagliarella
19 Bonucci
20 Lanzafame
23 Pepe
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
39 Camilleri
43 Sorensen