04 dhjetor 2010

Melo na ka munguar vetem Baba Dimri

Mesfushori Brazilian i Juventusit, Felipe Melo eshte friksuar per shendetin ne ndeshjen me Lech Poznan ne Poloni, dhe i ndjen keqardhje qe nuk ishte prezent Baba Dimri ne at takim..

Melo ka deklaruar se edhe mjeket e skuadres kan cituar se ndeshja eshte e veshtire per shendetin sepse kishte temperatura te larta deri ne -27 grad..

Jam friksuar se pas tekimit ne dhomat e zhveshjes kemi pasur perforcime ne muskujt e kembeve, me te vertet jam friksuar, kushtet kan qene jo te mira per zhvillimin e nje ndeshje normale, nuk e di a jane normal qe lejojn te luajn ne ato kushte, ne e kemi meritu fitoren, mirpo ajo na iku nga duart, shum keq qe mungoj Baba Dimri ka deklaruar Felipe Melo.