16 dhjetor 2010

"Kaka i ri" po vjen

Juventus është gati të nënshkruajë me mesfushorin e ri brazilian Lucas Piazon nga Sao Paulo.

16 vjeçari është krahasuar me asin e Real Madridit, Leite Kaka, dhe pritet të bashkohet me klubin italian në korrik të vitit 2011. /Juventus-Fans/