18 dhjetor 2010

Santacroce në radarin e Juventusit

Bianconerët janë duke menduar të transferojnë Fabiano Santacroce në afatin e kalimtar të janarit, sipas raporteve në Itali.

La Gazzetta dello Sport pohon se Juve është në kërkim të 24 vjeçarit dhe e dëshirojnë atë që në janar.

Ai vuan nga një lëndim dhe ka vetëm 3 paraqitje për Napolin këtë sezon në Serie A.