20 dhjetor 2010

Juventus e gatshme ta shesë Buffon-in,Milan mendon për të?

Sipas Calcio Gp Agnelli dhe Marotta do të jenë të gatshëm për të dhënë Buffon ,atë per shkak te pageses se madhe qe merr ne Juventus.Buffon do ta ketë te vështir tja zën vendin Marco Storarit,i cidhi tashme ka marur besimin e plotë nga trajneri i Juves,Gigi Del Neri...
Kete rast mund ta shfrytëzoj Milani.Thuhet se Milan ësht e interesuar për portjerin më të mir ne botë,por deri ne janar kto mbeten vetëm spekulime...