04 dhjetor 2010

Catania - Juventus: Situata disiplinore

Në sfidën e së dielës mes Catanias dhe Juventusit, Luigi Del Neri nuk mund të llogarisë në Claudio Marchision i cili është i skualifikuar për këtë ndeshje.

Në rrezik për skualifikim janë Felipe Melo dhe Leonardo Bonucci.

Tek skuadra siciliane nuk ka të skualifikuar. Rikthehet Maxi Lopez pas lëndimit. /Juventus-Fans/