29 korrik 2010

Shamrock Rovers - Juventus 0-2

Perfundoj takimi i pare i fazes se trete kfalifikuese per Ligen e Europes ku Juventus ne Dablin shenoj fitore 2-0 kunder vendasve te Shamrock Rovers.

Dy golat i shenoj Amauri ne minuten e 3 dhe te 75..