04 korrik 2010

Lajme Shkurt


  • Martinez - Juventus do te rikthehet aty ku e ka vendin ne majen e futbollit Italian.. 
  • Krasic - Deri ne fund te javes pritet qe te vesh fanellen e Juves
  • Real Madrid - Ofron Alonson dhe Drente per Chiellinin
  • Buffon - Operohet me sukses