17 korrik 2010

Lajme Shkurt...


 • Dzeko - Nuk i pelqejn kerkesat e Wolzburgut.. 
 • Ferrars - I fyen futbollistet Juventin.. 
 • Juventus - Pregasdit 20 milion per Forlan
 • Arsenal - Interesohet per Giovincon
 • LAJMRIM: Pas rezultateve dhe tabelave nga kampionati Botror Afrika e Jugut, GrandeJuve edhe stinorin 2010-2011 do ti percjell dhe do tju informon per rezultatet nga: 
 • SERIE A
 • KUPA E ITALIS
 • CHAMPIONS LEAGUE
 • EUROPA LEAGUE (UEFA CUP)
 • PREMIER LEAGUE
 • BUNDESLIGA
 • LA LIGA
 • LIGA 1 E FRACES
 • KATEGORIA SUPERIORE E SHQIPERIS 
 • RAIFFAISEN SUPER LIGA E KOSOVES SI DHE KFALIFIKIMET PER KAMPIONATIN EUROPIAN 2012