28 korrik 2010

Lotaret e ftuar per ne Dublin

22 Lojtaret e ftuar per Dublin.
Para nisjes per ne Dublin, Del Neri publikoje listen e lojtareve te ftuar per ndeshjen e pare ne raundin e trete te para-eliminatoreve te Europa Liges.

Ja dhe lista e lojtareve te ftuar:

2 Motta
3 Chiellini
5 Sissoko
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
17 Trezeguet
18 Poulsen
19 Bonucci
20 Lanzafame
21 Grygera
23 Pepe
24 Pasquato
25 Martinez
27 Ekdal
28 Diego
29 De Ceglie
31 Costantino
32 Storari
33 Legrottaglie
40 Ferrero