13 korrik 2010

Paulsen dëshiron të mbetet te Juventusi

Agjenti i mesfushorit të Juventusit, Christian Poulsen, thotë se lojtari dëshiron të mbetet në Torino.

Poulsen së fundi është lidhur me një rikthim në kampionatin spanjoll gjatë kësaj vere, por vetë lojtari duket pëlqen të qëndrojë në Serie A.

“Askush nuk më ka kontaktuar. Christian dëshiron të qëndrojë te Juventusi. Askush nuk më ka thënë asgjë dhe ende nuk kam folur me Beppe Marotta. Christian ka kontratë deri në vitin 2012 dhe dëshiron të qëndrojë“, ka thënë agjenti i lojtarit, Joern Bonnesen. /