30 mars 2009

Milani ndodhet shumë pranë danezit Daniel Ager

Futbollisti i Liverpulit, Daniel Ager, nuk ka rënë dakort me klubin e tij për rinovimin e kontratës. Danezi nuk është aspak i kënaqur me trajtimin që po i bëhet këtë sezon, dhe më shumë se kurrë është duke menduar seriozisht për largimin e tij.Me këtë lëvizje të futbollistit 24-vjeçar, klubi italian i Milanit duket se po del edhe një herë në skenë për të bërë goditjen përfundimtare. Milani po kërkon prej kohësh shërbimet e Agerit, dhe sipas “News of the World”, ky është momenti më i mirë për të arritur marrëveshjen me të.