12 mars 2010

Candreva i deshperuar me golin e pranuar kunder Fulhamit

Mesfushori i Juventusi Antonio Candreva eshte i deshperuar me golin e pranuar ne ndeshjen kunder Fulhamit.

Italiani pranon se ne ndeshjen e kthimit Fulhami do te jete me e rrezikshme dhe kjo e breng ate.

"Shpresoj se do te vazhdojme me fitore," tha Italiani per Tuttosport. "Une jam i deshperuar me golin e pranuar ne aksionin e tyre te vetem."

"Ata jane nje skuader e rrezikshme dhe duhet te jemi te kujdesshem ne ndeshjen e kthimit."

"Trajneri me ka besuar mua shume qe te luaj ne kete ndeshje, dhe kjo me binde se une po luaj mire ketu," konkludoi Italiani.