24 nëntor 2011

Të brëndshmet shumë-ngjyrëshe të Samir Nasri


Kurioze dhe simpatike episodi i djeshëm në San Paolo gjatë ndeshjes së Champions League mes Napoli-Manchester City.

Në 25 sekonda kamerat e pranishme në stadium arritën të kapin mesfushorin francez të City, Samir Nasri teksa ndronte pantallonat në stol duke zbuluar bokserat me lule.

Situatë kjo që solli të qeshura në stolin e Manchester City.