15 prill 2011

Paratici ndjek përsëri Porton


Juve pret një biletë tjetër për Mosk. Krahu i djathtë i Marotta-s u gjend në kryeqytetin rus për të parë ndeshjen e Europa League Spartak-Porto. Paratici ishte aty për të ndjekur kampionët e ri të Porto-s. Bëhet fjalë për Rolando dhe Fernando.

Për mbrotjësin Juventusi po tregohet më e duruar kurse për Fernando cdo gjë varet nga largimi ose jo i Felipe Melo. Juventusi kërkon të përgatisë terrenin në mënyrë që të mos vihet përballë surprizave të pakëndëshme vitin e ardhshëm. /fcjuventus-news/