09 prill 2011

Marchisio: United ekip i shkëlqyer, por mbetem tek Juve


Mesfushori i Juventusit, Claudio Marchisio ka mohuar spekulimet rreth një largimi nga Torino drejtë Manchester United.

“Është mirë sepse Manchester United është ekip madhështor, por unë jam një lojtar i Juves dhe nuk mund të mendoj për asgjë tjetër,përveç se të të përfundoj sezonin me këtë fanelë. Shpresoj që të qëndroj sa më gjatë këtu”,deklaroi Marchisio.

“Nuk duhet të mendojmë për kualifikimin në Champions League, por duhet të luajmë në çdo ndeshje sa më mirë”.
/JUVENEWS.TK/