11 prill 2011

Marchisio mbron Del Neri-n


Claudio Marchisio shton edhe Juventusin në luftën për Champions dhe ul presionin rreth trajnerit bardhezi:

“Gjëja më e rëndësishme është që të lejojmë Del Neri-n që të punojë i qetë deri në fund të sezonit sepse skuadra është me të dhe kështu ka qenë gjithmonë.

Në fund të sezonit drejtuesit do të marrin vendimet e tyre. Duhet të mundohemi t’i fitojmë të gjitha ndeshjet. Edhe Lazio, Roma dhe Udinese kanë ndeshje të vështira. Cdo gjë është e hapur” /fcjuventus-news/