09 prill 2011

Juventus-Roma: Mund te kete nje shkembim Buffon-Menez!


Flitet se mund te kete nje shkembim te mundshem mes juventusit dhe Romes per Buffon dhe Menez...

Ne oret e fundit eshte kthyer e modes shkembimi mes Juventus dhe Romas. Duke shfrytzuar pakenaqesite e brendeshme te koheve te fundit, Gigi Buffon do te vishte nje fanelle kuq e verdhe, nderkohe qe Jeremy Menez do te shkonte ne Torino.

Sipas se perditeshmes Tuttosport tashme ka pasur disa kontakte informale. Megjithate cdo mbetet per tu percaktuar ne planin ekonomik: por Romes i pelqen edhe Storari.
/JUVENEWS.TK/