19 mars 2011

Të ftuarit e Del Nerit për ndeshjen kundër Brescias

Pas përfundimit të stërvitjeve të sotme, z. Del neri ka bërë të ditur listën e lojterëve të ftuar për ndeshjen e rradhës.
Marco Motta është i skualifikuar, por në dispozicion janë Martinez, Toni dhe Traore. Gjithsej janë 19 lojtarë të ftuar. /Juventus-Fans/

Lista e Plotë:
1 Buffon
3 Chiellini
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
15 Barzagli
17 Traore
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
32 Matri
37 Boniperti
43 Sorensen