05 mars 2011

Pato nuk ia del, rikthehet në shtëpi së bashku me Oddon


Lajm i mirë për Juventusin, Alexandre Pato nuk luan sonte pasi nuk arriti ta tejkalojë gripin.

Ai kishte temperaturë dhe nuk do të jetë i gatshëm për sfidën kundër Juves, dhe së bashku me Oddon do të rikthehen në Milano. Në sulm pranë Ibrahimovic pritet të jetë Robinho. /Juventus-Fans/