04 mars 2011

LAJMRIM: Përmbledhja e ditës së sotme në JuveNews

Të nderuar Biankoner, posaqerisht të nderuar viziyor të web faqes JUVENEWS.TK, sot ka qenë një ditë për plot informacione, fal Adminit Beslind Dragushes si dhe Milaim Rushitit janë postuar 38 lajme informative për Juventusin.

1. Matri: " Nuk jam penduar që kam zgjedhur Juventusin"
2. Del Neri: "I mbrojtur nga Juventusi, Milani ndeshje deçizive"
3. Ibra këshillon: "Të mos përsërisim gabimet e ndeshjes së parë"
4. Alegri: "Duhet kujdes, Juventus është një skuadër e plagosur"
5. Për Clishy luftë Milan-Juventus
6. Juventus vs Milan - Rezultatet
7. Sagna në Juventus!
8. Aquilani ne pankine,ose ne tribune
9. Juventus-Milan, të ftuarit e Allegrit
10. Allegri: Do ta mposhtim Juven!
11. Juventus-Milan, të ftuarit e Delnerit
12. Del Neri: Nuk rrezikoj shkarkimin
13. Pesë mënyra që Milani ta mund Juventusin
14. Beckenbauer premton të ndihmojë sportin kosovar
15. Fitoj dhe pensionohem
16. Napoli synon Trezeguet
17. Nesta: Kujdes nga Juvja “e plagosur”
18. Ibra stërvitet me grupin, asnjë problem
19. Abiati gjithnjë e më shumë i besueshëm
20. Boateng, ylli i titullit për Milanin
21. Marchisio: Milani nuk na frikëson
22. Toni:” Do të fitoj me Juventusin dhe pastaj do të lë futbollin”
23. Chiellini:” Mund ta mposhtim sërisht Milanin”
24. Del Piero rrezikon stolin kundër Milanit
25. Ricoli do të drejtojë supersfidën
26. Melo: Me Milanin duhet të jemi perfektë
27. Kielini: Do t’i bëjmë një nder Interit
28. Morati do të vishet bardhezi për një ditë
29. Matri: Do të shënoj kundër Milanit
30. Kielini e Ibra “OK”, në fushë të shtunën
31. Seria A, 13 trajnerë rrezikojnë largimin
32. Juventus vihet pas Bastosit
33. Van Gaal në Juventus?
34. Serie A: Milani vështir ndaj Juves
35. Melo: Pa gabime ndaj Milanit
36. Pato: Duam kampionatin, Del Piero idhulli im
37. Viti Kalendarik
38. “Përgatitet sulmi për Hernanes”

Kerkoj mendimet e Juaja per punen tone...