09 mars 2011

Juventus kthehet perseri pas Elia-s.

Kohe me pare ishte Ne shennjestren e Andreas, Del Nerit dhe Marottas per anesorin e majt Elia por nuk arriten sukses ta marrin.

Me Pepe , Martinez nuk duken te denje per Juventus, per kete arsye hidhen ne sulm perseri per kete lojtar .Eljero Elia 24 vjecari do te largohej nga Hamburg vetem per 8 mln euro , dhe kush ka gati mund ta marr kete lojtar qe gjermanet jane te gatshem ta shesin.
/JUVENEWS.TK/