11 mars 2011

Inter kërkon Bastos

- Vine Hajnat të cilët vjedhin Scudeto dhe pët këta janë pran gjykatave, ata të cilët nuk kanë asnjë ide sa i perket Merkatos i futin hundet ven e pa vene.

- Të nderuar Biankoner ju themë se Interi është një skuadër pa administratim të mirë pasi që nuk po arrijnë të zbulojn azgjë por po i shikojn pistat e Juves dhe Milanos dhe po i shfrytëzojn disa pare që ikanë që kan me ju mbetë në fytë.

- Paten pare e vudhen Pazzinin po ashtu i rrasen hunt te sulmuesi i bolltonit dhe së fundit edhe te mbrojtësi i Lionit Bastos.


Kampioni italian, Inter kërkon të transferojë mbrojtësit e Lyonit, Michel Bastos.

Mirëpo raportet e fundit kanë njoftuar se Bastos pavarësisht interesimit të Interit ai mund të transferohet te Juventusi i cili është më serioz rreth këtij transferimi.

Inter ende nuk ka bërë ndonjë ofertë zyrtare për të ndërsa një gjë e tillë pritet në ndodh në ditët në vazhdim.
/JUVENEWS.TK/