20 mars 2011

Del Piero i lumtur me golin e fitores

Asi i Juventusit, Alessandro Del Piero, është shprehur i ngazëllyer me golin vendimtar që shënoi në fitoren prej 2-1 kundër Brescias.

“Shpresojmë që ky gol të na ndihmojë të dalim nga ky moment i komplikuar”.

“Ne vërtet i dëshironim këto tre pikë, ndërsa tensioni dhe adrenalina na shtyri përpara, ndërsa un u mundova t’i mbështes bashkëlojtarët e mi”, tha kapiteni për Sky Sport Italia pas ndeshjes.
/JUVENEWS.TK/