06 mars 2011

Buffon, qfarë ka që nuk shkon me të !

Prej se është kthyer nga lendimi që pësoi në kampionatin botëror, duket se Gigi Buffon nuk është më i njejti dhe në ndeshjen e mbrëmshme e dha një konfirmim tjetër.

Golin që e shenoi Gattuso, numri një i portës kishte pjeserisht faj.

Tifozë të pakënaqur thonë se Super Gigi i disa viteve të mëparshme, nuk ekziston më. Presidenti i Juves thoshte se do të fitonte 12 ndeshjet e mbetura, por deri tani Juve ka humbur 3 ndeshje rresht, me 0 gola të shënuar dhe 5 të pësuar. Se qfarë do të ndodhë me Juventusin tonë të dashur, mbetet të shihet /Juventus-Fans/