05 mars 2011

Allegri: Gattuso dhe Flamini fantastik

Massimiliano Allegri si duket është shumë i kënaqur për fitoren e klubit të tij kundër Juventusit dhe nuk ndalet me deklaratat e tij.

Këtë herë Allegri pas ndeshjes ka folur për Sky Sports duke thënë se Gattuso dhe Flamini patën paraqitje fantastike në takimin kundër Juves.

“Lojtarët e mirë luajtën shumë mirë. “Gattuso sot luajti një ndeshje fantastike dhe për këtë arsye shënoi gol, ndërsa edhe Flamini luajti shumë mirë sot si në pjesën e parë ashtu edhe në të dytën”, tha Allegri.
/JUVENEWS.TK/