17 janar 2011

Krasic flet për të ardhmen

Futbollisti i Juventusit Milos Krascic deklaroi se ai është i gatshëm ta mbyllë karrierën e tij tek zonja e vjetër.

”Juventusi është skuadra ëndërruese për çdo futbollit. I kam lënë anash parat dhe kam zgjedhur nga zemra këtë skuadër. Nëse gjithçka shkon mirë un pa problem mund ta përmbyllë karrierën time këtu” deklaroi Krasic për Torino Magazine

Krasic erdhi këtë sezon nga CSKA Moska dhe po dhuron paraqitje të mrekullueshme me Juventusin