17 janar 2011

Floro Flores një hap larg Genoas

Ka gjithnjë e më shumë gjasa për kalimin e Antonio Floro Flores te Genoa.

Sipas Tuttomercatoweb skuadrat janë duke zhvilluar negociata, dhe Floro Flores është shumë afër marëveshjes me Genoan.

Juventus ishte shumë afër futbollistit, të paktën deri në këto momentie. Por siq duket Bianconerët duhet të mendojnë për një sulmues tjetër.