08 dhjetor 2010

Sissoko në janar do të largohet nga Juve

Tani më është e sigurt që mesfushori bianconer, Momo Sissoko do të largohet nga Juve në afatin kalimtar të janarit.

Sipas Tuttosport, Sissoko pritet të largohet për një shumë rreth 8 milion eurosh.
Skuadrat që janë të interesuara në mesfushorin janë: Aston Villa, Schalke 04 si dhe Zenit St.Petersburg. /Juventus-Fans/