10 dhjetor 2010

Sissoko drejt Wolfsburgut

Sipas mediave italiane klubi gjerman Wolfsburg, është në shënjestër për një kohë të gjatë në mesfushorin e Juves Mohamed Sissoko.

Ai gjithashtu është duke u kërkuar nga disa klube italiane dhe angleze.
Por sipas të gjitha gjasave ai do të largohet nga Juventus në janar për t'u bashkuar me klubin gjerman Wolfsburg. /Juventus-Fans/