12 nëntor 2010

Juventus nuk e do Cassano-n..

Zonja e Vjeter po e percjell situaten e Casanos dhe Sampdoris, mirpo nga klubi behet e ditur se Sulmuesi Cassano nuk do te jete ne planet e Juves..

Cassano pritet qe ne Janar 2011 te jete i lire pasi qe raportet me presidentin Rikardo Garrone nuk jane te mira pas fyerjeve te Casanos ne drejtim te Presidentit, ku ky i fundit qeshtjen e ka kaluar edhe ne gjykaten sportive ku pritet qe te nderpresin kontraten e Cassanos..

Gazetat Italiane kan bere te ditur se Drejtori Sportiv i Juves, Peppe Marrota eshte takuar me agjentin Bepeo Boco dhe e ka lajmruar ate se klubi nga torino nuk eshte i interesuar per klijentin e tij..

GRANDEJUVE - A jon keto spekulime mbetet te shifet ne Janar..