12 nëntor 2010

Juventus ne Bisedime me Rolando..

Sipas Gazetes "La Gazzetta dello Sport", Juventus eshte rikthyer ne bisedime me Porton, per ta blere mbrojtesin e skuadres Rolando..

Juventusi po deshiron qe ta forcoje mbrojtjen pasi qe kete stinor po ballafaqohet me lendime te mdha..

I njejti burim ka deklaruar se Peppe Marotta ka takuar presidentin e Portos Peppino Tirrije dhe jane duke biseduar per kete transferim..

25-vjeqari ka debutuar edhe dy here per perfaqsuesen e Portugalis, dhe kete stinor eshte paraqitur ne 10 takime per Porton..